Naučte se na multifunkční líčidla!

Třeba právě vám to nevadí, že taháte velké množství kosmetických produktů na líčení, ale možná se dostanete do situace, kdy bude opravdu záležet na každém jednom produktu, který v kufru ušetříte.
Pokud se naučíte novému trendu, který radí využívat produkty tak, aby se z nich staly multifunkční líčidla, pak ušetříte v kufru opravdu dost místa. Kromě toho, že záleží na tom, abyste se naučila vy používat produkty jako multifunkční, snaží se i kosmetické firmy samozřejmě přicházet s novými a novými vychytávkami, které vám s tím pomůžou.
Samozřejmě vám také mohou obdobné produkty ušetřit peníze, které byste do produktů jinak investovala, což je také jednou z výhod právě multifunkčních kosmetických produktů.
nalíčená dívka
Jde to hned?
Nejprve je třeba si uvědomit, že stejně jako každá činnost, kterou v životě děláme, i líčení potřebuje trénink. A to rozhodně také platí pro líčení s minimem produktů. Není to totiž tak, že vezmete jednu barvu a natřete si s ní celý obličej. Je potřeba dbát na svůj cit, svůj pocit a podobná multifunkční líčidla nanášet nejen na správná místa, ale také ve správné intenzitě.
Co je skvělé?
Super na tom je, že pokud nemáte úplně cit pro barvy a těžko se vám daří sladit vhodnou tvářenku, stíny a rtěnku, s multifunkčním líčidlem to zvládnete hravě, neboť budete řešit právě jen intenzitu.
pudr a štětec
Co vybírat?
Pokud jste v líčení začátečník, určitě se nejprve vrhněte na krémový produkt, který lze využít jako rtěnku, tvářenku a oční stíny. Většinou ji seženete ve formě tyčinky či kalíšku. Existují samozřejmě také vícebarevné pudřenky, které zpravidla jsou pudrové a nemáte tedy možnost si s nimi nalíčit pusu.
Ideální pak je vlastnit jeden produkt krémový na podklad očí a na rty a podklad tvářenky a jeden pudrový, kterým přejedete oči, aby vám déle líčení vydrželo a můžete s ním i ještě doladit právě tváře.
Samozřejmě se firmy dušují, že vám krémové produkty bez fixace sypkými produkty vydrží. Stejně tak naopak. Ale kdo by tomu věřil bez zkoušky, když víme, že každá pleť je originál!
Jaké barvy volit?
Určitě se nevrhejte do intenzivních zelených, modrých a jinak šílených barev. Vhodné je vybírat z odstínů béžových, bronzových, broskvových a světle růžových.