Buďte pro partnera nymfou jedině vy

Mnoho žen se bohužel potýká s nevyrovnaným vztahem, díky tomu, že o sobě příliš pochybují a nedávají do něho všechno. Obavy však nejsou na místě, obzvláště v případě, že máte stálého partnera, který vás miluje a vy jste pro něho jedinou bohyní na světě. Není však nic výjimečného, pokud sexuální život dvou partnerů tápe, a to často z toho důvodu, že si žena ve vztahu a v posteli příliš nevěří.
dívka v bílém.jpg

Probuďte v sobě šelmu

Ať už jsou vaše obavy doprovázené čímkoliv, pokuste se je vyhodit z hlavy a mít pro jednou čistou mysl. Nedovolte, aby vám vaše deprese z vašeho vzhledu, váhy, věku nebo role matky, která se cítí více jako máma než žena, bránili v tom, abyste si s partnerem užívali sexuálního apetitu dosyta. Pro změnu se jednou na všechny „mindráky“ vybodněte a udělejte ze sebe šelmu, které váš muž neodolá.
žena na posteli.jpg
1. Neskrývejte se pod peřinou, ale ukažte se mu taková, jaká jste. Může se to zdát neuvěřitelné, ale mnoho žen se před partnerem z pozice „Evina roucha“ schovávají po peřinou a nechtějí dopustit, aby je viděl jejich muž zcela nahou. Představa toho, že by si mohl všimnout nějaké chybičky krásy, vám na blížící se chvilce v posteli skutečně moc nepřidá – naopak, kouzlo se hned vypaří.
2. Otevřete svou sexuální fantazii.Myslete na to, že stereotyp (hlavně při sexu) je zabijákem vztahu. Odvažte se od svých zavedených pohybů a zvyků ve střídání poloh. Jednou pro vždy řekněte partnerovi, jak to máte ráda a při samotném aktu ho sem tam někdy naveďte. Taktéž se mu snažte splnit jeho představy a touhy po tom, co se mu v posteli líbí.
3. Hrátky s čerty vás dostanou do varu.Že jste ještě nezkusili žádnou předehru formou vžití se do nějaké role? Tak to hned napravte! Buďte pro něho sexy a vyzývavou zdravotní sestřičkou nebo ho trochu poškádlete jako přísná učitelka. Nemějte zábrany, kreativita a fantazie totiž docílí toho, že vás bude pokládat za ztělesnění dokonalé ženy, na kterou jiná nikdy nevyzraje.