Nový Honor 8A

Nižší třída

Mobilní telefony jsou velmi oblíbené a dnes je to standart, protože mají mnoho funkcí. Zároveň nám nahrazují dost dalších zařízení, protože stačí mít právě mobil a nepotřebujeme už zařízení jako je budík, kalendář, stopky, kalkulačku a takto bychom ještě dlouho mohli pokračovat. Jestliže chceme zařízení za nízkou cenu, ale zároveň nám dostačovalo, tak můžeme zvolit Honor 8A, který řadíme mezi levnější mobily, a proto na něj nepotřebujeme spoustu peněz.

mobilní telefon

Při pohledu na něj si můžeme hned všimnout velké obrazovky a předního fotoaparátu uprostřed. Na zádech máme čtečku prstů, která slouží k rychlému odemykání bez zdlouhavého zadávání hesla. Displej má hezké barvy, akorát rozlišení není nijak slavné. Baterie má dostatečnou výdrž, a proto v klidu vydrží dva dny běžného používá. Hardware je slušný, takže pro běžného uživatele postačí. Na náročnější hry už budeme muset zakoupit výkonnější zařízení.

Odolný obal

U této moderní elektroniky nemůžeme počítat s tím, že je nějak extrémně odolná, takže i jeden pád může znamenat nepříjemné rozbití displeje. Nákup nového zařízení je radostná událost, protože si jej užíváme a jeho nových funkcí s lepším výkonem oproti tomu starému. Aby nám zůstal stále hezký, tak musíme dbát na jeho ochranu. Tu můžeme zajistit za pomoci obalu Honor 8A. Tyto produkty se vyrábí přesně na tento model zařízení, takže hezky sedí a můžeme používat veškeré jeho ovládací prvky.

chytrý mobil

Obal může zařízení skutečně ochránit před pádem a jiným závažným poškozením. Další věcí, kterou si můžeme zakoupit rovnou s krytem je ochranné sklo, abychom si zbytečně nepoškrábali displej. Tato ochrana nás ve výsledku nevyjde draho, ale klidně může ochránit mobil za desítky tisíc, takže na to pamatuje a kryt skutečně raději zakupte, abyste mohli mít mobil například dalších několik let, kdy bude věrně sloužit.