Levné stěhování v Českých Budějovicích nemusí být jen svépomocí

S čím vám pomůže stěhovací firma – jaké jsou možnosti

Komplexní stěhování na klíč – přestěhovat na klíč celý byt či dům, aniž byste u toho byli přítomni, není nic nereálného, je to poměrně běžná služba zákazníkům, kterým je přednější čas. Předají stěhovací firmě pouze klíče od obou bytů a domluví se na přesném postupu a harmonogramu prací tak, jak si to představují v ideálním případě. Této služby mohou využít lidé příliš pracovně zaneprázdnění, lidé chronicky nemocní či invalidní, anebo kdokoli jiný, pro koho je stěhování proces traumatizující a skličující.

papírová krabice

Rozebírání nábytku – k těm největším „špekům“ v průběhu přestěhování z jednoho místa na druhé patří rozmontování nábytku a jeho opětovné složení na novém místě. Nemáme tentokrát na mysli psací stoly, komody, noční stolky či dětské postele, které demontujete poměrně snadno, ale především ty velké a náročné procedury, jako je demontáž vestavěné skříně od podlahy ke stropu nebo celé kompletní kuchyňské linky. Takováto „sousta“ jsou náročná i pro některé kutily, vyžaduje to spoustu času, energie, někdy i speciální nářadí a přesné pracovní postupy. Stěhovací firma s dobrými referencemi si poradí i ve složitých situacích, stěhováci dnes nejsou zkrátka jen svalovci, kteří při práci moc nepřemýšlí.

České Budějovice

Přestěhování jen dílčích předmětů – stěhovací firmy levného stěhování České Budějovice Stěhování Mamut zpravidla jednají se zákazníkem tak, že se mu snaží vyjít maximálně vstříc a přizpůsobují tomu i svůj pracovní harmonogram. Neměl by být problém přestěhovat kupříkladu jen chladničku, pračku a pohovku, která je sice rozkládací, ale nedá se demontovat a musí se přenášet vcelku. A to jsou právě ty situace, kdy to vyžaduje silné paže, zkušenosti a potřebnou techniku. Pračka váží přes půl metráku, chladnička je zas moc velká a nerozebíratelná sedačka je spojením obou jevů – jak velké hmotnosti, tak i velikosti.