I nálada se zlepší


Pro většinu mužů je vhodnou prevencí dřív, než se dostaví problémy s prostatou v plné síle, užívání bylinek. Ať už v podobě čajů či zpracovaných do kapslí. Což je dobrou variantou pro všechny, kteří hodně cestují. A na přípravu odvarů nemají ani čas, ani vhodné kuchyňské zázemí. Bylinky na prostatu Erectmax je tak možné užívat denně, coby přírodní doplněk stravy. Stejně jako homeopatika, která dodávají potřebnou mužskou energii a v případě začínajících problémů i potřebnou úlevu. Protože na každé tělo působí tyto preventivní prostředky rozdílně, je potřeba je nejdříve vyzkoušet a zjistit, která forma bude nejpříznivější.

Stačí natrhat kopřivy

V našich zeměpisných šířkách rostou bylinky na prostatu téměř na každé louce. Hluchavka, kopřiva, meduňka či zlatobýl patří mezi to nejlepší, co mužům příroda nadělila. Stačí jenom natrhat, zalít horkou vodou a nechat patnáct minut vyluhovat. A potom už jenom během dne popíjet. V zimních měsících jsou k dostání v sušené formě ve všech lékárnách. Rovněž vrbovka malokvětá bývá, ať už ve formě čaje, anebo doplňku stravy, doporučována coby přípravek, podporující močové cesty a zabraňující vzniku zánětu prostaty. Ideální kombinace těchto bylin bývá zvýšená doplněním zinkem, selenem a lykopenem. Do některých tobolek bývá přidáván i beta-sitorestol.

Bylinky na prostatu

Mezi účinné bylinky na prostatu je řazen i kotvičník zemní, který příznivě působí i na erekci. Tato jednoletá bylina s drobnými kvítky bývá užívána nejčastěji formou čaje. Který si často připraví i ženy, které trápí hormonální výkyvy. Tuto bylinu už znali ve starověku Indové i Číňané. Coby tradiční lidovou medicínu. Stejně jako ženšen pravý, přírodní afrodiziakum, kterému se připisuje i léčivá síla při neplodnosti. Slivoň africká je rovněž oblíbenou bylinou, která má mnoho benefitů, kterými lze úspěšně předcházet či zmírňovat příznaky prostatitidy. Posiluje močové cesty, zmírňuje bolesti břicha a dokonce i zvyšuje mužské libido.