Hypotéka bez registru aneb eliminace hodnocení žadatele dle minulých činů

Hypotéka bez registru je dlouhodobý úvěr. Jedná se o finanční produkt, který je nabízen a poskytován finanční institucí. O tento druh úvěru může tak zažádat každý. Týká se i těch osob, které mají z jakéhokoliv důvodu záznam nejen v bankovním registru.

Důležitý je adekvátní výběr poskytovatele

Při volbě seriózní společnosti máte nejen jistotu, že hypotéka bez registru je ideálním finančním produktem pro vás, který vám pomůže a poskytne i jisté výhody.

studentská půjčka

Jistota v benevolenci ohledně posouzení žádosti. Překážkou není pouze potenciální záznam v registru, ale nevadí ani nižší bonita žadatele. Prioritou je snaha pomoci klientovi, vyřešit jeho problém a poskytnout potřebnou finanční výši. Dokonce je zcela reálné získat peníze již do 24 hodin od schválení žádosti.

Finanční produkt servírující výhody

Tento druh úvěru je dostupným finančním produktem takřka pro každého. Možnost získat až 70% z odhadu nemovitosti. Eliminace v rámci nahlížení do různých registrů dlužníků apod. Překážkou není, jestliže žadatel má exekuci.

Úvěr lze splácet po delší časové období, tj. v tomto případě až po dobu třiceti let. Komfort v rámci vyřízení, neboť stačí jen vyplnit žádost prostřednictvím online formuláře z pohodlí domova a zaslat fotografie zastavené nemovitosti e-mailem. Jedná se jednoznačně o nejrychlejší možný způsob získání úvěru na trhu.

zelená fixa

Jedná se o typ úvěru, který je i na byty, rodinné domy, chaty, pozemky či dokonce komerční subjekty. Samozřejmostí je možné splacení hypotéky kdykoli a to bez jakéhokoliv poplatku či sankce. Garance nižší úrokové sazby, která je mnohdy stejná jako bankovní. Není zapotřebí mít ručitele. Jedinou podmínkou je zástava nemovitosti. Příznivou situací je, že vlastníkem nemovitosti nemusí být pouze žadatel, ale lze učinit prostřednictvím třetí osoby.

Neopomenutelnou skutečností je, že získané finanční prostředky lze použít na cokoliv.