Půjčka i přes záznam v registru nebo nízký příjmem s ručením nemovitostí

Obáváte se, že máte záznam v registru? Nevíte to jistě, ale nechcete si to ověřovat, protože se bojíte přiznat si pravdu? Víte, že byste pak měli problém získat jakoukoliv půjčku nebo úvěr? Přesto potřebujete peníze a nevíte, kde je sehnat rychle a za výhodných podmínek?

úspory

V tom případě je zde naše společnost, která pomáhá přesně takovýmto klientům. Můžete mít záznam, můžete mít nízký příjem, kvůli kterému byste nezískali úvěr dle předpisů v bankovní instituci, můžete vyšší věk, můžete mít na svém kontě navíc exekuce nebo jiné dluhy a stále vám úvěr můžeme poskytnout. Žádné takovéto maličkosti neřešíme. Takže věřte, že se předem není čeho obávat. Navíc se dopředu neplatí žádné poplatky a návrh vašeho řešení provedeme zdarma.

Náš typ úvěru

Co čekat od hypotéky bez registru? Tento typ úvěru je vyloženě podnikatelský, čili není určen běžným občanům. Sjednat si ho mohou firmy, podnikatelé nebo subjekty samostatně výdělečně činné. Peníze se vkládají do podnikání.

kurz

  1. Úvěr je nastaven jako každá jiná běžná hypotéka, takže se ručí nemovitostí, je zde volná doba splatnosti od jednoho roku až po 30 let, dále je zde tolerance záznamů i nízkých příjmů. Předem se neplatí žádné poplatky a celé vyřízení je rychlé a snadné. Žádné složité papírování a peníze můžete mít schválené do jednoho dne. Další den může proběhnout podepsání a předání peněz nebo poslání na účet.
  2. V neposlední řadě, abychom nezapomněli, je důležitá úroková sazba. Jistě se na ni také budete ptát, protože od té se odvíjí mnohé další skutečnosti.
  3. Jistě vás mile potěší, že v tomto směru konkurujeme bankám, takže úrokové sazby držíme velice nízko, navíc vám splácení můžeme přizpůsobit tak, abyste s tím neměli žádný problém.
  4. Posledním bodem je hodnota nemovitosti. Klientům poskytujeme 50 – 70% z odhadní hodnoty nemovitosti. Ručit můžete jakoukoliv nemovitostí.