Clue – nový menstruační kalendář

Clue aplikace je skvělý a výkonný „tracker“ menstruace a ovulace. Už se nemusíte bát, že menstruace přijde dříve a vy nebudete v ten moment dobře připravená.
květ v pupíku
Do Clue aplikace stačí pokaždé jen kliknout a zaznamenat den, ve který menstruace začíná a na konci menstruačního krvácení, aby mohla aplikace dostatečně cyklus zmapovat. Aplikaci si zadaná data zapamatuje a odhadne datum další menstruace. Do aplikace lze rovněž zadávat symptomy, které se během vašeho cyklu objevují, jako je intenzita krvácení (lehká, střední, velká intenzita, špinění), bolest (křeče, bolest hlavy ovulační bolest, citlivá ňadra), nálada (štěstí, citlivost, smutek, PMS), spánek (0-3 hodiny, 3-6 hodin, 6-9 hodin, 9 hodin a více), sex (nechráněný, chráněný, silný sexuální drive, přerušovaná soulož), energie (vysoká, nízká, vyčerpání) a dále je také možné si jednotlivé kategorie vytvořit samy (například jaký je stav pleti, …).
Je rovněž velmi praktické, že v aplikaci můžeme přečíst, kdy se dostaví ovulace, což může být přínosné pro ženy pokoušející se o dítě nebo naopak ženy, které se těhotenství chtějí vyhnout. Nebo zkrátka prostě proto, že je dobré se ve svém menstruačním cyklu umět orientovat co nejlépe.
Další funkcí je analýza vložených dat. Aplikace vyhodnocuje grafy a počítá, kolik má průměrně cyklus dní, jak dlouho většinou trvá perioda, kdy se dostavuje ovulace a podobně. Dále také vyhodnocuje nejfrekventovanější symptomy, takže se můžeme snadno orientovat v tom, jaké příznaky, intenzitu krvácení nebo emocionální rozpoložení budeme prožívat.
zakroužkovaný datum
Pokud vás zajímá sexuální edukace, můžete také navštívit webovou stránku této aplikace, na které je možné si přečíst spoustu zajímavých vzdělávacích článků o sexu, reprodukci a podobně.
Na nic nečekejte a rozhodně si Clue stáhněte ještě dnes a získejte dokonalý přehled o svém menstruačním cyklu. Aplikace je dostupná v operačním systému Apple i Android.